1. Üyeliği ile ilgili sorun yaşayan arkadaşlar https://www.facebook.com/ilkmatzum face sayfasına mesaj atarak yada onay@ogretmenforumu.com adresine mail atarak sorunlarını dile getirebilirler.

-Üyeliğinizin tamamlanması için foruma üye olduktan sonra onay@ogretmenforumu.com mail adresine özel bilgileriniz kapalı olacak şekilde öğretmen olduğunuzu kanıtlayan bir belge göndermeniz gerekmektedir.
    Belge gönderdikten sonra http://www.ogretmenforumu.com/sms üzerinden de sms onayınızı yapmanız gerektede.

İLKMATZUM YÖNETİM
    Duyuruyu Kapat

WEB SİTESİ KURALIM !!

'Öğretmenler Odası' forumunda mmuurraatt24 tarafından 10 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. mmuurraatt24

mmuurraatt24 New Member Sms Onaylı

Alınan Beğeniler:
    16
    Ödül Puanları:
    3
    hocalarım selamlar.

matematik ortaokul seviyesinde hem soru yazmak hem de bunları yayınlamak istiyorum. böylece hem soru yazma anlamında hem de web tasarım anlamında kendimi geliştirmek istiyorum yalnız bu işi tek başıma yapmak biraz sıkıcı geliyor. kendime yol arkadaşı arıyorum işin özeti. şimdiden 50 civarında soru yazdım. bir amacım olursa daha fazla yazacağıma inanıyorum. ayrıca konu özetleri afişler falan da hazırlarız diye aklımdan geçiriyorum. ne dersiniz? fikirlerinizi ve desteklerinizi bekliyorum

RMZN4768 bunu beğendi.
  2. Elf

Elf New Member Sms Onaylı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    öğretmenim hangi ildesiniz

3. mmuurraatt24

Alınan Beğeniler:
    16
    Ödül Puanları:
    3
    ben erzincan merkezde yaşıyorum

4. Muhammet ŞİMŞEK

Muhammet ŞİMŞEK Yönetici Sms Onaylı

Alınan Beğeniler:
    450
    Ödül Puanları:
    63
    değerli hocam soru yazma konusunda aldığınız eğitim yada soruları dijital ortama geçiş konusunda kullandığınız aracı programları yazarmısınız ?
    Yukarıdaki bahsettiğiniz işlemleri yapabilmeniz için webmaster, soru yazma, dizgi, ve grafiker bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. özelden bana ulaşırsanız detaylı bilgi verebilirim size.

5. mmuurraatt24

Alınan Beğeniler:
    16
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam öncelikle herhangi bir eğitim almadım. Herhangi bir programda uzmanlaşmadım ama hepsine aşinalığım vardır. Fx draw, indesign, mathtype gibi.. Ben ilk olarak kendi arşivimi oluşturmak ve bunu da internet ortamında paylaşmak istiyorum. Bunu web sitesi kurarak veya facebookta bir grup oluşturarak yapmayı planlıyorum. Ama hepsinden önemlisi bir arşiv oluşturmak. Nitetim bir yerden bu işe başlamak hocam. Saygılar

6. hsyinhoca

hsyinhoca New Member Sms Onaylı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam bu tarz bir çalışma bende yapmak istiyorum.uzun zamandır aklımda. değerlendirme yapabiliriz isterseniz bu konuda

7. mmuurraatt24

Alınan Beğeniler:
    16
    Ödül Puanları:
    3
    olabilir hocam neden olmasın. :)

hsyinhoca bunu beğendi.
  8. hsyinhoca

hsyinhoca New Member Sms Onaylı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İstanbul da yaşıyorum bu arada:D

9. antijen

antijen New Member Sms Onaylı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İçerik konusunda baştan hazırlık yapıp websitesi açmak çok daha mantıklı. Bir aralar benim de kafamda vardı. Web tasarım, dizgi vs. konusunda sıkıntı yaşamazken süre konusunda problem yaşadım. Bu işler için arı gibi işleyen bir ekip olması şart. Yoksa bir süreden sonra insanın hevesi bitiyor.

10. mmuurraatt24

Alınan Beğeniler:
    16
    Ödül Puanları:
    3
    aynen hocam tek başına olabilecek birşey değil.. ben özellikle hem soru yazıp hem dizgi yapmak istedim ama o kadar çok yayın sürüldü ki piyasaya bize gerek kalmadı. :)

hsyinhoca bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş