• Üyeliği ile ilgili sorun yaşayan arkadaşlar https://www.facebook.com/ilkmatzum face sayfasına mesaj atarak yada onay@ogretmenforumu.com adresine mail atarak sorunlarını dile getirebilirler.

    -Üyeliğinizin tamamlanması için foruma üye olduktan sonra onay@ogretmenforumu.com mail adresine özel bilgileriniz kapalı olacak şekilde öğretmen olduğunuzu kanıtlayan bir belge göndermeniz gerekmektedir.
    Belge gönderdikten sonra http://www.ogretmenforumu.com/sms üzerinden de sms onayınızı yapmanız gerektede.

    İLKMATZUM YÖNETİM

Soru Bankası Konu Anlatım Kitapları Öğretmen Örneği PDF leri

şimşekk

New Member
Sms Onaylı
#1
Bazı yayın evlerinin soru bankası konu anlatım kitaplarına ait Öğretmen Örneği baskılarının PDF dosyalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Hemen her branştan kitaplar 5-6-7-8-9-10-11-12. sınıf ve sınav hazırlık seviyelerinde mevcut
https://yadi.sk/d/t0_2JzW_3M7dJx
https://yadi.sk/d/KGtIB3Nv3M7cGF
https://yadi.sk/d/vTxeVH4O3M7dNi
https://yadi.sk/d/W5qHsIsj3M7fca
https://drive.google.com/drive/folders/0B0VhcRcvT-d4UUgzYnhWRG9LM2c


Not: Linklerdeki kitaplar Öğretmen örneği baskıları, mesela akıllı defterlerde sorular çözümlü olarak düzenlenmiş. Yayın evi tarafından tanıtım amaçlı paylaşılmış galiba. Herhangi bir telif ihlali bildirimi olursa linkleri kaldırırım. Veya site editörlerince sayfa yayından kaldırılabilir.
Artniyetli kullanıcılara ulaşabileceğini düşündüğünüz whatsapp gibi kontrolsüz ortamlarda pervasızca paylaşmayalım lütfen.
 
Üst