• Üyeliği ile ilgili sorun yaşayan arkadaşlar https://www.facebook.com/ilkmatzum face sayfasına mesaj atarak yada onay@ogretmenforumu.com adresine mail atarak sorunlarını dile getirebilirler.

    -Üyeliğinizin tamamlanması için foruma üye olduktan sonra onay@ogretmenforumu.com mail adresine özel bilgileriniz kapalı olacak şekilde öğretmen olduğunuzu kanıtlayan bir belge göndermeniz gerekmektedir.
    Belge gönderdikten sonra http://www.ogretmenforumu.com/sms üzerinden de sms onayınızı yapmanız gerektede.

    İLKMATZUM YÖNETİM

Meb in Yayınladığı Örnek Sorular

hüseyin

Yönetici
Sms Onaylı
#2
ben bu işi anlamış değilim madem bu kadar zor sınav yapmayı planlıyorsun ki ben bunu tahmin edebiliyordum bu örnek sorular niye bu kadar gecikti neden teog kalktı bari bu yıl teog devam etseydi bizde ona göre gelecek yıla öğrencileri hazırlardık.Müfredat olarak hen kazanımları azaltmaya gidiyorsun matematik basitleşecek diyorsun ders kitabına basit basit örnekler koyuyorsun sınava girecek öğrenciye acımadan bu sorularla geliyorsun yazık benim köy öğrencilerime.
bu arada soruları ben bile anlamakta güçlük çektim sınavın tamamı böyle olursa net ortalaması 2 veya 3 olur herhalde insafa gelirlerde inşallah 6 veya 7 sorusu böyle olur öğrencilerime ben böyle diyecem şimdiden umutları kırılmasın
 

Kaya+

New Member
Sms Onaylı
#4
Arkadaşlar örnek sorular çok zor bende köy öğretmeniyim ve öğrencilerim açısından çok tedirginim bizim bu tip sorulara çocukları hazırlamamız bekleniyor demekki. fakat ne buna yönelik ders kitabi ne de ek kaynak var. Soru olmadan hazirlanmakta imkansız. Belki ikinci dönem böyle kaynaklar çıkabilir ama yetişir mi? Buradan birlik olup bu yönde sorular hazirlasak mı?
 
Üst