• Üyeliği ile ilgili sorun yaşayan arkadaşlar https://www.facebook.com/ilkmatzum face sayfasına mesaj atarak yada onay@ogretmenforumu.com adresine mail atarak sorunlarını dile getirebilirler.

    -Üyeliğinizin tamamlanması için foruma üye olduktan sonra onay@ogretmenforumu.com mail adresine özel bilgileriniz kapalı olacak şekilde öğretmen olduğunuzu kanıtlayan bir belge göndermeniz gerekmektedir.
    Belge gönderdikten sonra http://www.ogretmenforumu.com/sms üzerinden de sms onayınızı yapmanız gerektede.

    İLKMATZUM YÖNETİM

HızlıSınav

ibrahimcicek

New Member
Doğrulandı
Doğrulanmadı
HızlıSınav nedir? Kime hitap eder?
HızlıSınav, 4. sınıfdan 12. sınıfa tüm ilk-orta öğretim öğrencilerine ve her branştan öğretmene hitap eden, öğretmenlerin her türlü ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde çözüm üretmek için matematik öğretmenleri tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş çok modüllü eğitim platformudur.


Puan sistemi nedir? Neden böyle bir sistem kurulmuştur?
Diğer taraftan, HızlıSınav bir soru ve çözüm videosu paylaşım platformudur. Bundan dolayı sistemin gün geçtikçe büyümesini sağlamak adına puan sistemi uygulanmaktadır.
Soru başına +3 hediye puan
Çözüm başına +3 hediye puan
Çözüm videosu başına +10 hediye puan
Öğrenci sizi referans olarak gösterirse +5 hediye puan,
Öğretmenler kendi soru ve videolarını puansız şekilde ve diğer öğretmenlerin sorularını -1 puan karşılığı kullanabilir. Puan sadece HızlıSınav Windows için gereklidir, diğer modüllerde puana ihtiyaç yoktur.


Sistem ve modüller hakkında daha detaylı bilgi için http://www.hizlisinav.com
 
Üst